Haber Detayı
20 Nisan 2018 - Cuma 12:50 Bu haber 2518 kez okundu
 
BİR İNTİHAR VAKASI DAHA, BU İNSANLARA NELER OLUYOR BÖYLE
GÜNDEM Haberi
BİR İNTİHAR VAKASI DAHA, BU İNSANLARA NELER OLUYOR BÖYLE

Ergün Atmaca isimli vatandaş, Eski Adliye binası arkasında sabahın erken saatlerinde aracının içerisinde silahla ateş ederek intihar etti. Hastaneye kaldırılan Ergün Atmaca acilen ameliyata alındı. Doktorların verdiği olağanüstü mücadele sonrasında Ergün Atmaca ameliyattan sağ salim çıkarken; durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Çanakkale’de son günlerde artan intihar vakalarına bir yenisi daha eklendi. Ailesi ile birlikte sütçülük yaparak geçimini sağlayan Ergün Atmaca isimli vatandaş bugün sabahın erken saatlerinde annesi ile birlikte Eski Adliye Binası arkasındaki alanda hayvanlarını kontrole gitti. Bir an aracın içerisinde tek başına kalan Atmaca,  aracın içerisinde yanında bulundurduğu silahla kafasına tek el ateş ederek intihar etti.

Silahtan çıkan merminin Ergün Atmaca’nın başının bir yanında girip bir yanında çıkması sonrasında öldüğü tahmin edilirken; olay yerine ulaşan polis ve sağlık ekipleri Atmaca’nın yaşadığını fark ettiler. Hızla hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Doktorların verdiği mücadele sonrasında ameliyattan çıkan Ergün Atmaca yoğun bakıma alınırken; durumunun ciddi olduğu belirtildi. Öte yandan Ergün Atmaca’nın iki yıl önce eşinden ayrıldığı ve eski eşinin çocukları ile görüşmesine izin vermediği iddia edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİR, İNTİHAR, VAKASI, DAHA,, BU, İNSANLARA, NELER, OLUYOR, BÖYLE,
Yorumlar
Haber Yazılımı