Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 20:32 Bu haber 2206 kez okundu
 
BÜLENT ÖZ'DEN ÇANAKKALE BASININA TEŞEKKÜR
SİYASET Haberi
BÜLENT ÖZ'DEN ÇANAKKALE BASININA TEŞEKKÜR

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent Öz; "Yazılı, görsel ve internet medyamızın değerli emekçi basın mensupları; Çanakkale ve ilçelerimizdeki yerel basınımızın ve ulusal basınımızın Çanakkale’mizdeki temsilcilerinin desteğini Milletvekilliği görevim süresince her an yanımda hmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak ve en içten duygularımla siz değerli basın emekçilerimize teşekkür etmek istiyorum.

Çanakkale Milletvekili olarak gece gündüz sürekli vatandaşlarımızla birlikteydik. Meclis kürsüsünde, çarşıda esnafımızla, tarladaki çiftçimizle, köy kahvesinde hemşehrilerimizle birlikte Çanakkale’mizdeki ve Ülkemizdeki yaşanan sorunların çözümü için çaba harcadık, hemşehrilerimizin taleplerini ve Cumhuriyet Halk Partimizin politikalarını dile getirdik.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizde ve Çanakkale’de sorunlarımız ve çözümleri için yaptığımız çalışmalarımızın tamamında Çanakkale Yerel Basınımızın desteğini her zaman yanımda htim.

25. ve 26. Dönem Çanakkale Milletvekili olarak çalışmalarımın halkımıza duyurulması için emeklerinize ve desteğinize teşekkür ederim."

Sevgi ve saygılarımla.

Bülent ÖZ

Çanakkale Milletvekili

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜLENT, ÖZ'DEN, ÇANAKKALE, BASININA, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı