Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 15:27 Bu haber 1941 kez okundu
 
ÇAN'IMIZIN DAHİ ÇOCUKLARI İÇİN BİR YENİLİK DAHA..!
GÜNDEM Haberi
ÇAN'IMIZIN DAHİ ÇOCUKLARI İÇİN BİR YENİLİK DAHA..!

İşletmeciliğini Gamze ve Soner Uysal çiftinin yaptığı Dahi Çocuk Kulübü, 01 Kasım Perşembe günü saat 12.30’da İstiklal Düğün Salonu yanında açıldı.
 
 
Açılışta konuşma yapan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, “Bugünkü açılışın hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tabi beraber böyle birçok iş yeri, mekân açıyoruz da, bugünkü açılış bence diğerlerinden daha kıymetli ve anlamlı. Birincisi buranın patronu bir bayan ki ben Gamze hanımı 6 yıldır bu sektörde ki eğitim sektörünü zordur, emek ister iddialı olmanız gerekir, pes etmemeniz gerekir ve Gamze hanım bu direnci gösterdi. Ben o anlamda öncelikle bir hanımefendi olmasından ve böyle ciddi bir yatırım yapmasından dolayı kendisini kutluyorum. Bu açılışın diğer kıymetli kılan unsuru da bakın bir eğitim kurumu olması. Eğitim kıymetli bir şey saatlerce üzerine konuşulur ama hepimizin evlatları kıymetli ve burada inşallah hepimizin çoluk çocuğu eğitim görecek. O anlamda da kıymetli bir yatırıma imza attı. Uzun soluklu ve neticesi hemen alınamayacak bir yatırım. Bir iş yeri açarsınız hemen para kazanmaya başlarsınız kolay olan budur burası öyle değil. Bende eğitimci olduğum için biliyorum onun için kıymetli bakın. Çan’a böyle güzel bir mekân kazandırdı. Çelikten yapılmış güvenli, ciddi maliyetleri oldu, ciddi para harcadılar. Buraya gelen çocuğu emin olun anne babası düşünmeyecek güvenlik açısından, bahçesi vs. İnşallah burada güzel hizmet sunacaklar ki bu sektörü bilen biri Gamze hanım. İlçemize böyle güzel ve anlamlı bir yatırım yaptıkları için Gamze hanımı ve Soner beyi tebrik ediyorum. İnşallah burada yavrularımızda bu kurumdan istifade ederler diyorum ve tekrardan hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
 
Açılış duasını Çan İlçe Müftüsü Mustafa Korkmaz yaptı. Açılışın ardından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
 
Açılışa, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Jandarma Komutanı Jan. Yüzbaşı Cengiz Mete Yavuz, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Çan İlçe Başkanı Murat Okan, AK Parti Çan İlçe Kadın Kolları Başkanı Birsen Dirlik, AK Parti Çan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Deniz Yılmaz, AK Parti Yönetimi, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bal, Çan İlçe Müftüsü Mustafa Korkmaz, Belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Biz de Haberciniz17 ailesi olarak, Gamze ve Soner Uysal çiftine yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.
 
Kaynak: Gazate çan
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAN'IMIZIN, DAHİ, ÇOCUKLARI, İÇİN, BİR, YENİLİK, DAHA..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı