İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
29 Ekim 2018 - Pazartesi 17:33 Bu haber 2061 kez okundu
 
ÇAN HALKI MESİRE ALANINA AKIN ETTİ
YAŞAM Haberi
ÇAN HALKI MESİRE ALANINA AKIN ETTİ

Çan Belediye Başkanlığı tarafından yenilenen ve vatandaşların hizmetine sunulan Çan Belediyesi Mesire Alanı açıldığı ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor.

Vatandaşları yeşille buluşturan projelerini bir bir hayata geçiren Çan Belediyesi ilçede uzun yıllar atıl durumda kalan mesire alanı sil baştan yenilemiş, vatandaşlara piknik yapma ve aileleriyle güzel vakit geçirme imkânı sunmuştu.

Mesire Alanı içerisine Mangal şömineler ve piknik masaları yerleştirilmesinin yanı sıra yürüyüş parkurlarının yenilendiği Mesire Alanında çocukların güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği oyun parkı kurulmuştu. Aileleri ile birlikte Çan Belediyesi Mesire Alanına gelen vatandaşlar bir yandan sosyal aktivite alanlarında doyasıya eğlenirken, diğer yandan da pikniklerini en güzel şekilde yapıyorlar.

Çan Belediyesi Mesire Alanına yoğun ilgi

İlçe dışına çıkmadan, şehir yaşamının yorucu karmaşasından uzaklaşmak isteyen daha ferah, yeşille iç içe Çan Belediyesi Mesire Alanında piknik yapma imkanı bulan vatandaşlar keyifli vakit geçiriyor.

Hafta içi ve hafta sonu yüzlerce insanı ağırlandığı Çan Belediyesi Mesire Alanını tercih eden vatandaşlar içerisinde mangal şöminesi, oturma bankları, yürüyüş parkurları ve sosyal alanları olan her şeyi düşünülmüş Çan Belediyesi Mesire alanını vatandaşlara sunan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu’ya teşekkür ettiklerini belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAN, HALKI, MESİRE, ALANINA, AKIN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı