Haber Detayı
29 Mayıs 2018 - Salı 17:03 Bu haber 1129 kez okundu
 
ÇAN MASTERLAR 1. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
SPOR Haberi
ÇAN MASTERLAR 1. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Çan Masterler (Eski Futbolcular) Derneği’nin 1. Olağan Genel Kurul toplantısı 26 Mayıs Cumartesi günü Çan Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısına 48 kayıtlı üyeden 47si katıldı.

Genel kurul bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Divan üyelerinin seçimine geçildi. Divan başkanlığına Ünsal Dirlik, kâtip üyeliklere ise Samet Pala ve Ersoy Gül getirildi. Yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporunun oylanmasının ardından konuşmalar yapıldı.

Yaklaşık altı ay öncesinde kurulan Masterler (Eski Futbolcular) Derneği’nin üyelerine geçici olarak Hüseyin Türen başkanlık yapıyordu.

Geçici Başkan Hüseyin Türen; “Hoş geldiniz bize güç verdiniz. Çan Masterler olarak Güney Marmara ligine girdik başarılı olduk. Bunun sonucunda finallerde Antalya’da en centilmen takım seçildik ve turnuvayı da dördüncü bitirdik” dedi.

Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu; “Böyle bir derneğimin oluşmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Her zaman desteğimizi sizlere vereceğiz, başarılar diliyorum şeklinde konuştu. Divan Başkanı Ünsal Dirlik ve katılımcılar, Masterler Derneği’nin Çan’a örnek olması gerektiği görüşünü paylaşarak, birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Konuşmaların ardından yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

Çan Belediyesi Meclis Salonunda yapılan genel kurulana Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çan Ak Parti İlçe Başkanı Murat Okan, Çan STK Başkanları, Çanspor eski başkanı, sporcular ve üyeler katıldı.

YÖNETİM KURULU ASİL

1-Serter Gezer 2-Kemal Yüksel 3- İlhan Yüksel 4- Arif Şahin 5- Baki Can

 YÖNETİM KURULU YEDEKLER

1-Mustafa Ercan 2-Uğur Akçal 3- Hüseyin Türen 4- Faruk Kırgız 5 –M. Ali Erol

DENETİM KURULU ASİL

1-Cüneyt Altın 2- Muharrem Taşkın 3- Samet Pala

DENETİM YEDEK

1-Erdal Can 2-Zafer Seçilir 3-Mehmet Tenüz

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAN, MASTERLAR, 1., OLAĞAN, GENEL, KURULU, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı