Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 19:49 Bu haber 11032 kez okundu
 
ÇAN TERMİK SANTRALI'NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ
YAŞAM Haberi
ÇAN TERMİK SANTRALI'NDAN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

EÜAŞ Geleneksel iftar programı kapsamında 5 Mayıs salı akşamı 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, tüm çalışanları ve ailelerine iftar organizasyonu düzenledi.
 

 
İftar yemeğine Termik Santrallar Teftiş Kurulu Başkanı Bünyamin Günay, Termik Santrallar Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanı Yener Şahin, Termik Santrallar Daire Başkanı Oğuzhan Yıldız, Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, TES İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Necdet Özbay, Çan 18 Mart Çan Termik Santral İşletme Müdürü Uğur Akçal, kurum ve kuruluşların yöneticileri ve tüm termik santral çalışanları ile birlikte toplamda 1000 kişi katıldı.
 


 
İftar programı, ney ve keman dinletisi ile başladı. Ardından Kuran-ı Kerim okundu. İftar yapıldıktan sonra sırasıyla İşletme Müdürü Uğur Akçal, Teftiş Kurulu Başkanı Bünyamin Günay ve Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu konuşmalarını yaptı ve Uğur Akçal tarafından plaketleri takdim edildi.
 
 
Termik Santrallar Mali İşler ve Finans Yönetimi Daire Başkanı Yener Şahin ve Termik Santraller Daire Başkanı Oğuzhan Yıldız'a da plaketleri takdim edildi. Oğuzhan Yıldız, plaketini alırken yaptığı konuşmada; tekrar bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek teşekkürlerini sundu.
 
 
Geceye renk katan müzisyenler Gamze Nur Akbulut, Ahsen Nur Sarıoğlu ile birlikte şair yazar Orhan Oyanık da plaketlerini aldı.
 
 
Çan Termik Santral İşletme Müdürü Uğur Akçal; geleneksel iftar yemeğine katılan herkese teşekkür etti.
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAN, TERMİK, SANTRALI'NDAN, GELENEKSEL, İFTAR, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı