Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 12:27 Bu haber 1724 kez okundu
 
ÇANAKKALE'DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU!
SİYASET Haberi
ÇANAKKALE'DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İlahiyat Fakültesi 4’ncü sınıf öğrencisi Nurdan Aziz, Ak Parti’den Çanakkale milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.
 
 
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencisi Temsilcisi görevini de yürüten Aziz, başvuru dosyasını parti il binasında İl Başkan Yardımcısı Namık Ergin’e teslim etti.
 
Aziz aday adaylığına ilişkin “Kıymetli büyüklerim, sevgili genç arkadaşlarım, 27. dönem genel seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katkılarıyla gençlerin sesi olmaya ve gayretimizi arttırmaya ve siz genç nesli temsil etme hedefimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bugünün yeni ve güçlü Türkiye'sinde ülke yönetiminde biz gençlerin söz sahibi olduğunu göstermek için Çanakkale Ak Parti Milletvekili aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Bu aday adaylığı müracaatım, partimizin, davamızın bilhassa Recep Tayyip Erdoğan'ın gençliğe verdiği değeri göstermek amaçlıdır. Partime davama Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a tüm gençler adına hassaten teşekkürlerimi sunarım. Sonsuz sevgi ve saygılarımla” açıklamasını yaptı.
Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANAKKALE'DE, ÜNİVERSİTE, ÖĞRENCİSİ, MİLLETVEKİLİ, ADAY, ADAYI, OLDU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı