Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 10:23 Bu haber 2008 kez okundu
 
ÇEVRE DERNEĞİ ORGANİZE ETTİ, ÖDÜLLÜ YAZAR SÖYLEŞİ DÜZENLEDİ.
KÜLTÜR Haberi
ÇEVRE DERNEĞİ ORGANİZE ETTİ, ÖDÜLLÜ YAZAR SÖYLEŞİ DÜZENLEDİ.

Çan’ın ödüllü yazarı Muhammed Yavaş, 11 Nisan Çarşamba günü saat 20.30'da Alev Cafe'de Çan Çevre Derneği’nin katkılarıyla söyleşi düzenledi.

Söyleşiye, CHP Çan İlçe Örgütü Başkanı Avukat Ümran Aydın ve CHP Çan İlçe Örgütü, Çan Çevre Derneği Başkanı Hamza Yıldız ve Çan Çevre Derneği üyeleri, Muhammed Yavaş'ın ailesi ve yazarın kitabını almak isteyen hayranları katıldı.

Söyleşi yaparken, dinleyicilere de söz veren Çanlı yazar, sohbet tarzında bir söyleşi gerçekleştirdi.

Genç yazar, geceye katılanların kitaplarını imzalarken, okumanın öneminden, kitabı yazma sürecinden, kitabından ve OHAL'den dolayı Çan'ın okullarına Çan yazarının gidemediğinden ve çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmamız gerektiğinden bahsetti. Kendisine destek oldukları için, geceye katılanlara ve Çan Çevre Derneği'ne teşekkür eden Yavaş, bol bol imza dağıttı.

Ayrıca, genç yazarımız 14 Mayıs akşamı Altın Kalem ödülünü almaya gideceğini ve ödül gecesi yapacağı konuşmada ödülünü Çan halkı adına alacağını söyleyeceğini belirtti.

Sıcak sohbetlerin ve soru cevapların ardından Muhammed Yavaş, yeni kitabı Enişte Bey Diyeceksiniz'i tanıttı ve hayranlarına hediye etti.

Yavaş'ın, iki kitabı da Çan'ın kırtasiyelerinde bulunuyor.

Bizler de Haberciniz17 ailesi olarak, ödüllü yazarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇEVRE, DERNEĞİ, ORGANİZE, ETTİ,, ÖDÜLLÜ, YAZAR, SÖYLEŞİ, DÜZENLEDİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı