Haber Detayı
27 Ekim 2018 - Cumartesi 17:46 Bu haber 2685 kez okundu
 
EFSANE GERİ Mİ DÖNÜYOR..?
2009 ATILAN KAZIĞIN HESAPLAŞMASI MI?
SİYASET Haberi
EFSANE GERİ Mİ DÖNÜYOR..?

Çanakkale'de CHP Genel Merkez tarafından bazı Belediye Başkan adaylarının açıklanmasına rağmen Bülen Öz’ün açıklanmaması her geçen gün yeni bir polimik doğuruyor.
 
Gelibolu Belediye Başkan adayı M.Mustafa Özacar, Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık, Bayramiç Belediye Başkan Adayı Mert Uygun, Gelibolu Kavakköy Belde Belediye Başkan Adayı Necati Kopça, Karabiga Belediye Başkan Adayı Muzaffer Karataş, Geyikli Belediye Başkan Adayı Ercan Yılmaz CHP MYK tarafından adaylıkları kesinleştirilen isimler oldu. Fakat Çan'da tüm örgütün tek isim olarak belirlediği Bülent Öz'ün adaylığının açıklanmaması dikkat çekti. 
 
Son günlerde CHP'liler arasında yirmi yıl Çan Belediye Başkanlığı yapmış, aynı zamanda da Milletvekilliği yapmış olan Ali Sarıbaş'ın ismi Çan Belediye Başkanlığı için sıkça konuşulmaya başlandı.
 
Öz’ün herkesin bildiği gibi genel merkezle arasının açık olduğu genel başkana karşı mualif  karşı grupta yer aldığı, bu yüzden de üstünün çizilip vekil listelerinde yer bulamadığı aşıker ortadadır.
 
Bazı CHP'lilerin de;  "2009 da bizi arkamızdan hançerleyen Öz ailesiydi şimdide adayımız o.. ben Sarıbaşın gelip bu bayrağı tekrar belediyeye dikmesini bekliyorum.Benim gibi düşünende çok chp li var çanda bunu biliyorum.." gibi söylemlerde bulunmaları ileriki günlerde siyasetin daha çok kızışaçağını göstemektedir.
Kaynak: Editör:
Etiketler: EFSANE, GERİ, Mİ, DÖNÜYOR..?,
Yorumlar
Haber Yazılımı