Haber Detayı
26 Kasım 2017 - Pazar 02:21 Bu haber 3962 kez okundu
 
HERGÜN YENİ BİR HİZMET
- Haberi
HERGÜN YENİ BİR HİZMET

BAŞKAN KUZU MÜJDEYİ VERDİ; ÜCRETSİZ WİFİ HİZMETE GİRDİ!

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU sözünü verdiği projeleri birbiri ardınca gerçekleştirmeye devam ediyor. Son olarak da günümüz dünyasının vazgeçilmez bir ihtiyacı haline gelen internet hizmetini tamamen ücretsiz olarak Çanlı gençlerin ve tüm Çan Halkının hizmetine sundu.

Kısa zaman önce yeni sosyal yaşam alanları ve yenilen yüzüyle bölgede “Çan’ın Prestij Projesi” olarak anılan Prestij Caddesi, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU’nun bu dev hizmetine ev sahipliği yapıyor. Prestij Caddesi’nde kurulan WİFİ erişim istasyonları sayesinde 7 gün 24 saat internet erişimi sağlayan hizmet, Prestij Caddesi boyunca tüm vatandaşlara ücretsiz ve kesintisiz internet sağlıyor. Üstelik hiçbir şifre veya parola istemeksizin tamamen özgür olarak kullanılabiliyor. Özellikle gençlere yönelik gerçekleştirilen ücretsiz WİFİ hizmeti gençlerimizin çağın gereklerine uygun teknolojik alt yapıyla buluşmasına olanak sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman KUZU; “Gençlerimiz bizim yarınlarımız. Biliyoruz ki gençlerimiz için yapılan her yatırım geleceği inşa ediyor. Bunun için rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanında gençlerimize yönelik hazırladığımız projeler ve yatırımların öncelik sıralamasında her zaman başı çekmiştir. Geçtiğimiz aylarda yüzlerce gencimizle oturmuş çanın bugünü ve yarınları hakkında istişare etmiştik. Bu istişarelerde gençlerimizin talep ettiği ücretsiz WİFİ hizmeti için hemen alt yapı çalışmalarımız tamamlayarak bugünde ücretsiz WİFİ hizmetimizi gençlerimizin ve tüm çan halkımızın hizmetine sunduk. Gençlerimizin talepleri her zaman başımızın üstünde yeri var.

Geçtiğimiz ay bölgede bir ilk gerçekleştirerek çanımızdaki tüm lise öğrencilerimize Çan Belediyesi Akıllı E-Dershane hediyelerini teslim etmiştik. İnternet üzerinden sınavlara hazırlanabilecekleri bir akıllı internet dershanesi olan bu projeyle beraber ücretsiz WİFİ hizmetimizle de gençlerimizin önünü açmayı ve onlar için en güncel en iyiyi sunmayı hedefledik.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HERGÜN, YENİ, BİR, HİZMET,
Yorumlar
Haber Yazılımı