Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 02:17 Bu haber 2672 kez okundu
 
MHP ÇAN İLÇE TEŞKİLATI'NDAN ANLAMLI ZİYARET
GÜNDEM Haberi
MHP ÇAN İLÇE TEŞKİLATI'NDAN ANLAMLI ZİYARET

MHP Çan İlçe Teşkilatı, her sene Ekim ayının ilk Pazartesi günü kutlanan Yaşlılar Günü dolayısıyla, Çan'da bulunan yaşlı vatandaşları ziyaret etti.

Yaşlı vatandaşlarla buluşup çiçek veren, ellerini öpen ve bir süre sohbet eden MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya ve teşkilatının anlamlı ziyaretleri, yaşlıları çok sevindirirken, yaşlılar Karakaya ve MHP Çan İlçe Teşkilatı'na teşekkür etti.

MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya da yaptığı açıklamada, ''Yaşlılar, bir toplumun hem geçmişi, hem hafızası, hem kimliği, hem de kökleridir. Aynı zamanda da kuşaklar arasında bir köprüdür. Gençlerimize yol gösterici birer ışık olan yaşlılarımızın içinde bulunduğu koşulları anlamaya çalışmalı, onlara hizmet sunumunda azami gayret içerisinde olmalıyız. 
Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz, genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır. Bu duygu ve düşüncelerle; Bugünlerimizin mimarı olan saygıdeğer büyüklerimizin Dünya Yaşlılar Günü'nü Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Teşkilatı olarak en kalbi duygularımızla kutluyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve hayırlı ömürler diliyor, ellerinden hürmetle öpüyoruz'' ifadelerini kullandı.

Ayrıca Çanakkale Devlet Hastanesi de giden MHP Çan İlçe Teşkilatı, hastanede yatmakta olan tüm Çanlı hastaları ziyaret etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, ÇAN, İLÇE, TEŞKİLATI'NDAN, ANLAMLI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı